8 490 Lekë


Përshkrimi

Mikser Tefal HT610138

Mikser...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 5888

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
3 190 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 18000 L
Shitur (1)
1 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikser Tefal HT610138

Mikser dore elektrik.

Fuqia 500 W.

Gote per te perziere 600ml.

5 shpejtesi veprimi.

Pesë nivele shpejtësie

Mund të zgjidhni midis pesë niveleve të shpejtësisë për t’u përshtatur me çdo përgatitje që bëni dhe nëse keni nevojë për shpejtësi ekstra mjafton të shtypni butonin Turbo.

Katër rrahëse metalike shtesë

Pajisja vjen më katër rrahëse metalike, dy për rrahjen e vezëve dhe përberjeve kremoze, dhe dy për përzierjen e brumrave. Për të hequr lehtë të rrahëset metalike mjafton të shtypni butonin Eject.

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 500 W
Kapaciteti (ne Litra) 600ml
Nivele shpejtesie 5 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë

Vleresimet