9 990 Lekë


Përshkrimi

Mixer

Marka: Iskra

Modeli:HS-08G

Fuqia e nxehjes: 800W

Fuqia: 250W

Kapaciteti:1.7litra

Materiali:Inox

Voltazhi:220-240V

Perdoret...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16579

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
4 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

Mixer

Marka: Iskra

Modeli:HS-08G

Fuqia e nxehjes: 800W

Fuqia: 250W

Kapaciteti:1.7litra

Materiali:Inox

Voltazhi:220-240V

Perdoret dhe si nje tenxhere gjithashtu

Prerese prej celiku

Te pershtatshme per pergatitjen e supave smothie apo cdolloj ushqimi te nxehte

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 250 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)