3 990 Lekë


Përshkrimi

  • 5 nivele shpejtesie turbo dhe fuqi 200W
  • Ena plastike me kapacitet 2.5 litra
  • Lahet lehtesisht ne lavastovilje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32413

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 400 L
2 090 Lekë
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
- 18000 L
21 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
- 7000 L
12 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikser dore me ene i markes Iskra modeli S1A

Me 5 nivele shpejtesie turbo dhe fuqi 200W

Ena eshte plastike me kapacitet 2.5 litra

Hapesire e pershtatshme per vendosjen e aksesoreve.

Mund te lahet lehtesisht ne lavastovilje.

Specifikat

Marka Iskra
Garancia 2 vjet

Produktet që keni parë

Reviews (0)