6 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese frutash e markes Ariete

Me fuqi 500W dhe 2 nivel shpejtesie dhe menaxhim mekanik

Eshte e thjehste per tu perdorur. Me diameter 65 mm dhe sdo te jete e novjeshme ti...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24597

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
New
7 490 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
New
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 7000 L
5 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
8 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (150)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese frutash e markes Ariete

Me fuqi 500W dhe 2 nivel shpejtesie dhe menaxhim mekanik

Eshte e thjehste per tu perdorur. Me diameter 65 mm dhe sdo te jete e novjeshme ti copetoni frutat

Se pari fusni frutin ose perimet tek pjesa e posacme, shtypeni me dore derisa te shikoni se ajo po lengezohet

Merrni lengje dhe perzierje mjaft te shendetshme dhe plot vitamina. Gota ne te cilen mblidhet lengu ka kapacitet 800 ml

Ne pjesen e pasme eshte koshi ne te cilin mblidhet tuli i frutave te shtrydhyra me kapacitet 1.5 L

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 500 W
Kapaciteti (ne Litra) 1.5 L / 800ml
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume e mire

Shtrydhese shume e mire praktike dhe e lehte ne perdorim

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume e mire

Shtrydhese shume e mire praktike dhe e lehte ne perdorim