27 790 Lekë


Përshkrimi

Blender & Shtrydhese Russell Hobbs 22700-56/RH 3 ne1

Ne nje perditshmeri te ngarkuar ne pune dhe me stres nevojitet gjithmone te gjeni nje menyre per nje jete te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17242

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Blender & Shtrydhese Russell Hobbs 22700-56/RH 3 ne1

Ne nje perditshmeri te ngarkuar ne pune dhe me stres nevojitet gjithmone te gjeni nje menyre per nje jete te shendetshme.

Ky set i bardhe 3 ne 1 ju jep mundesine teshijoni lengje te fresketa frutash e perimesh ne cdo moment duke kursyer kohe dhe para.

Ju blini 3 produkte per 1, shtrydhesen, preresen e agrumeve dhe blenderin.

Me blenderin dhe preresen e agrumeve ju mund te beni salca te ndryshme apo dhe supera qe do ju nevojiten ne kuzhinen tuaj per receta nga me te shendetshmet.

Me shtrydhesen perfitoni leng te fresket 100% natyral per ju dhe familjen tuaj. Se bashku me produktin keni dhe enet mbajtese me kapacitet 700ml

Kurseni kohe dhe para me kete produkt multifunksional

Specifikat

Marka Russell Hobbs
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 800 W
Kapaciteti (ne Litra) 700ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)