4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese agrumesh marka Braun
  • Me 5 nivele fuqie
  • Kurseni kohe dhe lodhje
  • Perfitoni 100% nga lengu i agrumeve
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15211

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 690 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
3 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
47 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh marka Braun

Modeli: CJ 3050

Fuqia 60 W dhe Ngjyre e bardhe

Me 5 nivele fuqie

Materiali i gotes: Plastike

Shtrydhni limone, portokalle ne nje kohe te shpejte dhe pa u munduar

Aksesor i domosdoshem per kuzhinen tuaj.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 60 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)