2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese agrumesh
  • Punon me 1 nivel fuqie
  • Pastrohet shume lehte
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15524

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
5 590 Lekë
6 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh i markes Fuego

Modeli: Gtm 8115

Fuqia shtrydhese: 40 W

Kapaciteti i kontureve te tulit te frutit: 1.2 litra

I lehte per tu pastruar dhe pjeset mund te lahen edhe ne lavastovilje.

Me 1 nivel fuqie.

Ngjyra: Gri me te zeze.

Aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 40W
Kapaciteti (ne Litra) 1.2 litra

Produktet që keni parë