3 190 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh Imetec Dolcevita CP4

Shtrydhese per portokall, limon dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 716

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
- 1700 L
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 1000 L
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (128)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh Imetec Dolcevita CP4

Shtrydhese per portokall, limon dhe qitro.

Filter special per ndarjen e lengut nga fruti.

Kompakte.

Kapaciteti 400ml.

Aksesoret mund te lahen shume lehte ne lavapjate.

Fuqia 30W.

Gjatesia e kabullit 1m.

 

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 30W

Reviews (0)