3 190 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh Imetec Dolcevita CP4

Shtrydhese per portokall, limon dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 716

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
47 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh Imetec Dolcevita CP4

Shtrydhese per portokall, limon dhe qitro.

Filter special per ndarjen e lengut nga fruti.

Kompakte.

Kapaciteti 400ml.

Aksesoret mund te lahen shume lehte ne lavapjate.

Fuqia 30W.

Gjatesia e kabullit 1m.

 

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 30W

Reviews (0)