1 490 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh Lexical LCJ-2101

Fuqia shtrydhese: 40 W

Kapaciteti i mbajtes i lenut 0.7 litra

I lehte per tu pastruar dhe pjeset mund te lahen edhe ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43723

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
4 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
- 1910 L
4 990 Lekë
6 900 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
8 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (153)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (68)
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh Lexical LCJ-2101

Fuqia shtrydhese: 40 W

Kapaciteti i mbajtes i lenut 0.7 litra

I lehte per tu pastruar dhe pjeset mund te lahen edhe ne lavastovilje.

Me 1 nivel fuqie.

Aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj.

Specifikat

Marka Lexical
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 40W

Produktet që keni parë

Reviews (0)