3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese Agrumesh Philips HR2744
  • Praktike per tu pastruar pas perdorimit.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 7204

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
- 1500 L
5 990 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1700 L
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese Agrumesh Philips HR2744

Ideale per portokalle, qitro dhe limona.

Fuqia 25 W.

Kapaciteti deri ne 600 ml.

Nje shpejtesi veprimi.

Praktike per tu pastruar pas perdorimit fale pjeseve te cmontueshme.

E disponueshme ne ngjyre portokalli me te bardhe.

Produkt origjinal Philips.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 25W

Produktet që keni parë

Reviews (0)