4 290 Lekë
7 190 Lekë
Kurseni 2 900 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese Frutash Esperanza

  • Shtrydhese frutash ne modelin EKJ002
  • Perdoret dhe pastrohet shume lehte
  • Perfitoni 90 % te lengut frutave
  • Me ndarje per pjesen e tulit dhe lengut te frutave
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33475

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
7 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (68)
1 ne stok
14 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (49)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
New
1 990 Lekë
2 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese Frutash Esperanza

Shtrydhese frutash e markes Esperanza ne modelin EKJ002

Niseni diten me vitamina dhe lengun e shendetshem te frutave frutat/ perimet te pregatitura ne shtepi

E pajisur me kapak te gjere per te perpunuar fruta dhe perime edhe ne permasa te medha

Perbere nga material celik inoks i forte dhe rezistent

Me 21 mije rrotullime ne minute dhe pajisur me filter me mikro rrjete per te pergatitur lend ushqyes dhe te shendetshem

Teper e lehte per t'u perdorur, mjafton te vendosni copat e frutave ose perimeve ne gypin e gjere dhe pastaj shtrydhni frutat permes nje site

Shtrydhesja do te ndaje pjesen e lengut dhe frutit, ku pjesa e frutit vjen me kapacitet 1500 ml dhe pjesa e lengut me kapacitet 450 ml

Pastrohet thjeshte, ku pjeset cmontohen lehtesisht

Vjen me mekanizem per te mbajtur ambientin te paster, per te thjeshtuar dhe pastrimin e ambientit pas perdorimit

Pajisja qe i nevojitet kuzhines per nje jetese te shendetshme

Kembet e veshura me material gome dhe dizajni i fuqishem sigurojne stabilitet per jetegjatesi ne perdorim

Ne paketim do te gjeni dhe nje furçe qe ju sherben per te hequr papastertite e mbetura

Karakteristika te tjera te produktit:

Fuqia 500 Watt
Gjatesia e fishes 1.15 m
Voltazhi hyres 250 Volt
Frekuenca hyrese 50 Hz

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 500 W
Kapaciteti (ne Litra) 450 ml

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

e kenaqur

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

e kenaqur