9 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese frutash Imetec Wellness JE

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 1576

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
- 1500 L
5 990 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1700 L
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese frutash Imetec Wellness JE

Shtrydhese frutash Imetec.

Me nje filter i cili lejon te shijoni ne maksimum lengun e frutave te paster e te mbushur me vitamina.

Diametri i pjeses ku vendosen frutat eshte 65mm.

Ka nje mikrofilter me vrima i bere nga celik qe nuk ndryshket. 

Operon me 2 nivele shpejtesie.

Pjeset mund te ndahet dhe te lahen lehtesisht.

Kapaciteti i pjeses ku mbahet pulpa e frutave eshte 1 liter.

Kapaciteti i 0.5l.

Fuqia 400W.

Gjatesia e kabullit 1m.

Perfshin edhe nje liber recetash.

Produkt origjinal Imetec.

 

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 400 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)