13 290 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese Philips HR1836/00

Dizajn krijuar enkas per te zene shume pak hapsire ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 5918

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
New
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 590 Lekë
6 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese Philips HR1836/00

Dizajn krijuar enkas per te zene shume pak hapsire ne kuzhine.

Pastrohet ne me pak se 1 minute.

Kjo eshte shtrydhesja qe do ju mbaroje pune shpejt dhe sakte.

Kapaciteti 1.5 litra.

Fuqia 500 W.

Rubinet i larte qe ju lejon te vendosni nje gote me gjatesi deri 12cm.

Mbledh te gjithe tulin e frutave dhe perimeve dhe ju lejon ta perdorni ate per salca apo pure.

Detaje

Motor me fuqi 500 W

Nxirrni lëng nga frutat dhe perimet më të vështira me motorin 500W.

1.5 L lëng në një shtrydhje

Ju mund të nxirrni deri në 1.5 litra lëng në një shtrydhje pa pasur nevojë të zbrazni enën e tulit.

Teknologjia QuickClean

Shtrydhësja Philips është projektuar për një pastrim të rehatshëm dhe të thjeshtë, falë teknologjisë QuickClean.

Anti-pikim për një kuzhinë të pastër

Sistemi i integruar anti-pikim ndihmon që të mos lini njolla në kuzhinën tuaj.

Të gjithë komponentët e lëvizshëm mund të lahen në lavastovilje

Për pastrim edhe më të lehtë dhe më të shpejtë, të gjitha pjesët e lëvizshme mund të lahen në lavastovilje.


Tuli bie brenda një ene

Për shkak të formës së rrumbullakët pa kënde mbetjet mblidhen në enën e tulit.

Kontroll i thjeshtë në sajë të enës transparente

Transparenca e kapakut dhe enës së tulit ju lejon të ndihmoni në përgatitjen e lëngut me fruta dhe perime. Ju do të shihni kur ena është e plotë për ta zbrazur menjëherë.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 500 W

Produktet që keni parë