15 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese Philips HR1855/80 
  • Ideale per lengje te shendetshme dhe salca te shijshme.
  • Pjese te cmontueshme lehtesisht per tu pastruar.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 8557

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1700 L
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (128)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
- 4000 L
New
10 990 Lekë
14 990 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
New
7 490 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese Philips HR1855/80 PROMO

Cilesorepraktike dhe shume ekonomike.

Shtrydhese frutash dhe perimesh ideale per lengje te shendetshme dhe salca te shijshme..

Mban deri ne 2 l.

Pjese te cmontueshme lehtesisht per tu pastruar.

Material plastik.

Gjatesia e kordonit 1 m

Fuqia 700 W

Permasat: 25.5x 25.5x 45.7 cm.

Ngjyra e zeze bardhe.

Produkt origjinal Philips.

Specifikat

Marka Philips
Fuqia ne Watt 700 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)