36 990 Lekë


Përshkrimi

Shtrydhese frutash Tefal modeli ZC500H38

DETAJE

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 12538

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (7)
2 ne stok
New
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (36)
3 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
5 590 Lekë
6 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhese frutash Tefal modeli ZC500H38

DETAJE

 

Performancë e qetë

Përgatitja e lëngjeve kthehet në një moment relaksimi pasi motori i saj nuk bën zhurmë gjatë punës.

Lëng i shëndetshëm

Ju përfitoni deri në 35% më shumë lëng, 30% më shumë vitamin C dhe 75% më shumë antioksidantë duke shijuar maksimumin e vlerave ushqyese nga frutat tuaja.

Teknologjia Juice Press

Kjo teknologji bazohet në një rrotullim të ngadaltë që shtyp butësisht frutat, perimet, madje edhe përbërësit barishtorë, për përgatitje më të mirë të lëngut.

Përgatitje të ndryshme

Do të keni në përdorim dy filtra, një portokalli për lëngje dhe smoothie, dhe një ngjyrë rozë për pure frutash dhe salca.

Specifikat

Marka Tefal
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 300W

Produktet që keni parë

Vleresimet