7 490 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese frutash e markes Tefal
  • E thjeshte ne perdorim dhe e lehte per tu pastruar
  • Shtrydh te gjithe tulin e frutit duke dhene maksimumin e lengut
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 12528

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

17 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese e markes Tefal modeli ZE350B38

Nje shtrydhese qe nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj

Me fuqi 400W dhe nje nivel shpejtesie ndersa gjeresia e enes qe shtyp frutin eshte 49mm

Shtrydh lengun e frutit dhe pjesen tjeter e depoziton ne nje ene te vecante me kapacitet 0,5 liter.

Me nje set filtri bere nga material çeliku dhe gyp i levizshem qe mund te ngrihet pas procesit duke mos shkaktuar papasterti ne kuzhine

Eshte e thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht ne lavastovilje

Ndani frutat qe do shtrydhni ne pjese per te lehtesuar punen e shtrydheses
Shtypeni me pjesen e siperme dhe perfitoni keshtu leng te fresket dhe te shendetshem frutash

Madhësia kompakte do të thotë se pajisja mund të përshtatet në çdo kuzhinë.

Pajisja ka një sistem sigurie për të parandaluar aktivizimin e gabuar

Peshon 798 g dhe ka permasa 34.8 x 29.4 x 19.6 cm

shtrydhese tefal

Specifikat

Marka Tefal
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 400 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)