47 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese Zelmer Modeli ZJP1600B
  • Perfitoni lengun e filtruar per copeza
  • Ideale per ata qe kane femije te vegjel
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 12629

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (7)
2 ne stok
New
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (36)
3 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 290 Lekë
I disponueshëm
5 590 Lekë
6 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Shtrydhese Zelmer Modeli ZJP1600B

Proces profesional qe lehteson punen tuaj ne kuzhine

Ne njeren ane del lengu i filtruar dhe ne anen tjeter pjesa e mbetur e frutit

Pesha: 998 g

Fuqia: 150 W

Dimensione e produktit jane 48,8 x 40,4 x 22,2 cm

Kapaciteti: 1.2 liter.

Specifikat

Marka Zelmer
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 150W

Produktet që keni parë

Vleresimet