4 490 Lekë


Përshkrimi

Toster-Grill Fuego Y-8801

  • Tostier Fuego ne modelin Y-8801
  • Me 2 pllaka jo ngjitese
  • Ne fuqi 1000 Watt
  • Ne garanci 12 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67896

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
Shitur (21)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (37)
2 ne stok
9 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
5 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (69)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
6 190 Lekë
7 190 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
6 190 Lekë
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
6 190 Lekë
7 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1400 L
2 590 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Toster-Grill Fuego Y-8801

Toster i markes Fuego per te siguruar nje mengjes te gatuar mire dhe ne shije absolute

Pergatisni sandwich apo tostin tuaj te preferuar ne tostieren Fuego

Ne fuqi 1000 Watt

Me 2 pllaka jo ngjitese, qe nuk ofrojne shperberjen e ushqimit

Ne ngjyre gri me detaje ne ngjyre te zeze ne pjesen e kontureve

Ne garanci 12 muaj

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)