5 190 Lekë


Përshkrimi

Toster Imetec

Ngjyra: I zi

Fuqai: 800 W

Me pllaka e medha dhe qe nuk ngjisin.

Thek ushqimet ne menyre te shkelqyer edhe me leter kuzhine.

Mbyllet shume...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15651

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (149)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (142)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Toster Imetec

Ngjyra: I zi

Fuqai: 800 W

Me pllaka e medha dhe qe nuk ngjisin.

Thek ushqimet ne menyre te shkelqyer edhe me leter kuzhine.

Mbyllet shume lehte

Praktik per tu pastruar.

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 800 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)