14 990 Lekë


Përshkrimi

  • Distributor Uji, makineri per uje 
  • Te ftohte dhe te ngrohte.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37341

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (17)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Distributor Uji Zanetti

Permasat 360x320x990 mm

Temperatura ne te nxehte: 85 grade - 95 grade

Temperatura ne te ftohte 5 - 10 grade

Kompresori i gazit: R134a

*Distributori nuk duhet vendosur menjehere ne pune duke qene se punon me gaz, duhet lene 12 ore te qendroje

ne puzicionin vertical e me pas viheni ne pune.

Produktet që keni parë