Cmimi me i mire i garantuar
Frigorifer Elektra EF60DM/WH
34 990 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Elektra modeli EF340DPCB/SS
  • Produkte gjithmone te fresketa dhe me vlera ushqimore 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37828

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

38 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
69 990 Lekë
84 990 Lekë
Kurseni 15000 L
I disponueshëm
67 990 Lekë
71 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
139 990 Lekë
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
129 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
15 000 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 4990 L
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
59 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
32 990 Lekë
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
13 590 Lekë
16 480 Lekë
Kurseni 2890 L
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Frigorifer i markes Elektra modeli EF340DPCB/SS.

Frigoriferi eshte me ngjyre gri me permasa 159 x 57.4 x 55.4 cm.

Kapaciteti i frigoriferit eshte 191  litra. 

Lloji i ftohjes defrost. Ngrin me ane te ajrit te ftohte duke mos krijuar akull ne brendesi.

Klasa energjise A+ dhe niveli i zhurmes 42 DBA.

Mbani produktet tuaja gjithmone te fresketa dhe me vlera ushqimore te pandryshueshme.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Kapaciteti (ne Litra) 45L
Klasa e Energjise A+

Produktet që keni parë