23 990 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Fuego FGTM217W
  • Kapaciteti eshte 217 litra
  • Klasi i Energjise A
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25407

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
38 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
69 990 Lekë
84 990 Lekë
Kurseni 15000 L
I disponueshëm
67 990 Lekë
71 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
139 990 Lekë
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
129 990 Lekë
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
15 000 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 4990 L
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
59 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
32 990 Lekë
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
13 590 Lekë
16 480 Lekë
Kurseni 2890 L
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Frigorifer i markes Fuego modeli FGTM217W, me ngjyre te bardhe

Lloji i ftohjes me akull dhe eshte ne pjesen e siperme te frigoriferit

Kapaciteti eshte 217 litra

Frigoriferi ka ndarje te ndryshme per sistemimin e ushqimeve

Ju mund te vendosni produkte edhe tek dera e frigoriferit

Mbani ushqimet tuaja te fresketa ne temperatura te ndryshme

Permasat: 58 x 143 x 55 cm

Niveli i zhurmes 42  DBA

Klasi i Energjise A,  Konsumi energjise 281 kWh/vit

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 2 vjet
Kapaciteti (ne Litra) 212 L

Produktet që keni parë