57 990 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Hotpoint Ariston Xh8 T2I W
  • Klas energjie A++
  • Kapaciteti 340 liter
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38681

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

38 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
69 990 Lekë
84 990 Lekë
Kurseni 15000 L
I disponueshëm
67 990 Lekë
71 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
139 990 Lekë
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
129 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
15 000 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 4990 L
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
59 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
32 990 Lekë
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
13 590 Lekë
16 480 Lekë
Kurseni 2890 L
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Frigorifer i markes Hotpoint Ariston modeli Xh8 T2I W me ngjyre te bardhe.

Me klas energjie A++. Niveli i zhurmes 38 dB.

Frigoriferi ka dy ndarje dhe ngrirja ndodhet ne pjesen e poshtme.

Kapaciteti i freskise eshte 235 litra ndersa i ngrirjes 105 litra.

Pjesa e freskise ka 3 ndarje prej xhami dhe 2 kosha material plastik ne pjesen e fundit per frutat e perimet tuaja.

Ngrirja ka ndarje me 3 kosha.

Ju mund te vendosni produkte edhe tek dera e frigoriferit.

Mbani ushqimet tuaja te fresketa ne temperatura te ndryshme.

Permasat 186.5 x 60 x 72cm

Specifikat

Marka Hotpoint
Garancia 5 Vjet
Klasa e Energjise A++

Produktet që keni parë