15 000 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Frigorifer Hyundai CHFHY99
  • Funksionaliteiti i larte dhe klasi i kursimit te energjise.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38690

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
38 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
69 990 Lekë
84 990 Lekë
Kurseni 15000 L
I disponueshëm
67 990 Lekë
71 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
139 990 Lekë
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
129 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
44 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
59 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
32 990 Lekë
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
13 590 Lekë
16 480 Lekë
Kurseni 2890 L
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Frigorifer Hyundai CHFHY99

Frigoriferet Hyundai jane nje zgjidhje ideale per cdo familje.

Ata nuk karakterizohen vetem nga stili dhe finesa e ndertimit, por dhe nga funksionaliteiti i larte dhe klasi i kursimit te energjise.

Kapaciteti (L) : 102 Lt

Klasi i Energjise : A+

Konsumi : 168 kWh/vit

Tensioni : 220-240V

Ngjyra : E bardhë

Niveli i zhurmes (dBa) : 41

Lloji i gazit : R600a/42g

Përmasa : 50x56x85 cm

Pesha : 24 kg

Specifikat

Marka Hyundai
Garancia 2 vjet
Klasa e Energjise A+

Produktet që keni parë