139 990 Lekë


Përshkrimi

Frigorifer Midea HC-657WEN

Me klas energjie A++, NOFROST

Frigoriferi dysh me dy hapje pa ndarje e cila hap njeresh te dy pjeset e frigoriferit

Kapaciteti total eshte 502...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39137

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

99 990 Lekë
129 990 Lekë
Kurseni 30000 L
I disponueshëm
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
3 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
46 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 13000 L
I disponueshëm
13 590 Lekë
16 480 Lekë
Kurseni 2890 L
Shitur (4)
1 ne stok
71 990 Lekë
84 990 Lekë
Kurseni 13000 L
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
16 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
25 990 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 19000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
49 990 Lekë
57 990 Lekë
Kurseni 8000 L
I disponueshëm
36 990 Lekë
41 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
64 990 Lekë
71 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (26)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
38 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Përshkrimi

Frigorifer Midea HC-657WEN

Me klas energjie A++, NOFROST

Frigoriferi dysh me dy hapje pa ndarje e cila hap njeresh te dy pjeset e frigoriferit

Kapaciteti total eshte 502 litra, pjesa e siperme 339 L dhe pjesa poshtme 163 L

Material inox no-fingerprint ( ne te cilen nuk duken njollat )  ne ngjyre gri nga jashte 

Nivel zhurme 42 dB

Konsumi i energjise 409 kWh/annum

Frigoriferi ka produktor akulli, water dispenser dhe gjithashtu pjese minibari brenda

Ekran i vogel ne dere nga jashte. Paneli i kontrollit LCD touch

Mbani ushqimet tuaja te fresketa ne temperatura te ndryshme

Permasat 89.5x74.5x178.8 cm 

Specifikat

Marka Midea
Garancia 5 Vjet
Kapaciteti (ne Litra) 502 litra

Produktet që keni parë