65 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kondicioner Beko modeli Brh180/181
  • Me fuqi 18000 BTU
  • Klasi energjise A
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20115

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

75 990 Lekë
95 990 Lekë
Kurseni 20000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
109 990 Lekë
120 990 Lekë
Kurseni 11000 L
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
43 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
74 990 Lekë
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
99 990 Lekë
I disponueshëm
94 990 Lekë
I disponueshëm
144 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
I disponueshëm
129 990 Lekë
I disponueshëm
94 990 Lekë
I disponueshëm
189 990 Lekë
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kondicioner i markes Beko modeli Brh180/181

Me fuqi 18000 BTU qe nuk harxhon me shume se 5.4KW per ftohje dhe 5.71 KW per ngrohje

Per te pasur gjithmone freskine dhe ngrohtesine e deshiruar ne cdo ambient

Vnedoset ne mure dhe nuk ben zhurme gjate procesit te punes

DETAJE

Performance e qete

Njesia e brendshme eshte shume e qete gjate funksionimit fale dizajnit te ventilatorit dhe rrjedhes se ajrit.

Kontrolli i energjise

Temperatura dhe shpejtesia e ventilatorit pershtaten automatikisht per nje mjedis te shendetshem, duke reduktuar gjithashtu konsumin e energjise.

Ftohje e shpejte

Kondicioneri eshte projektuar per ftohje te shpejte dhe efikase te ambientit.


Modalitetet e funksionimit

Perveç ngrohjes apo ftohjes kondicioneri ka modalitetin e ventilimit, modalitetin ruajtjes se temperatures automatike, modalitetin night mode dhe modalitetin defrost (ruajtja e temperatures mbi 0°C). Kondicioneri ka aftesine te rregulloje drejtimin e ajrit dhe te memorizoje cilesime te zgjedhura nga ju.

Efikasiteti i energjise A

Produktet Beko qe kane klasen e energjise A jo vetem qe kontribuojne ne kursimin e buxhetit te familjes, por edhe ne mbrojtjen e mjedisit natyror.

Specifikat

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Klasa e Energjise A
Fuqia BTU 18000 BTU

Produktet që keni parë