9 590 Lekë


Përshkrimi

Teknologji jonizuese qe eleminon jonet negative dhe neutralizon jonet pozitiv.

Garanton nje ajer me te paster dhe plot jete

Kontroll dixhital te panelit funksionimit, nepermjet te cilit mund te levizim shpejtesine dhe te aktivizojm funksionin joniues

Kapacitet: 6 L

Funksionon deri ne 40 m2 hapsire

Harxhon 300 ml/h

Dimensione: 25 x 40 x 40 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 10407

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Teknologji jonizuese qe eleminon jonet negative dhe neutralizon jonet pozitiv.

Garanton nje ajer me te paster dhe plot jete

Kontroll dixhital te panelit funksionimit, nepermjet te cilit mund te levizim shpejtesine dhe te aktivizojm funksionin joniues

Kapacitet: 6 L

Funksionon deri ne 40 m2 hapsire

Harxhon 300 ml/h

Dimensione: 25 x 40 x 40 cm

Specifikat

MarkaOlympia
Garancia1 vit
IonizuesIonizues
Ekran LEDEkran LED
Kapaciteti (ne Litra)600ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (63)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (59)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.