24 990 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni4 000 Lekë


Përshkrimi

  • Lavatrice klasi energjise A++
  • Ka panel kontrolli mekanikisht
  • Me nje kapacitet lares prej 6 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25408

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

31 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
109 990 Lekë
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
27 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
36 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
34 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
41 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
69 990 Lekë
I disponueshëm
91 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Lavatrice e markes Hoobart modeli WMH 61023

Me nje kapacitet lares prej 6 kg

Lavatriçja ka ka nje game te gjere programesh per larjeje

Klasi i energjise A++. Tensioni 220-240 V

Ka panel kontrolli mekanikisht. Materiali i rezistencace inoksi, me ngjyre te bardhe

Çdo detaj eshte projektuar per te bere me te lehte dhe me te sigurt fuksionimin

Specifikat

Marka Hoobart
Garancia 2 vjet
Klasa e Energjise A++
Kapaciteti ( ne kg ) 6 kg

Produktet që keni parë