49 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kapacitet lares 8 kg
  • 1400 xhiro centrifugimi RPM
  • Klasi energjise A+++
  • 15 Programe larje 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33916

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

31 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
109 990 Lekë
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
27 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
36 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
34 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
41 990 Lekë
I disponueshëm
38 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
69 990 Lekë
I disponueshëm
91 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
42 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
New
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Lavatrice e markes MIDEA modeli MFG70-U1412B/C22EP-EU

Me nje kapacitet lares prej 8 kg dhe 1400 xhiro centrifugimi RPM

Klasi i energjise A+++ qe nuk harxhon shume energji - 20%

Lavatriçja ka karakteristika që garantojnë performancë të shkëlqyer dhe ka një gamë të gjerë programesh

15 Programe larje sipas nevojave tuaja, me motor inverter

Çdo detaj është projektuar për të bërë më të lehtë dhe më të sigurt fuksionimin

Specifikat

Marka Midea
Garancia 5 Vjet
Kapaciteti ( ne kg ) 8 kg

Produktet që keni parë