7 990 Lekë


Përshkrimi

Kalorifer i markes Venus me ngjyre te bardhe me gri

Modeli HDB-A1-11 me termostat te rregullueshem

Çliron nxehtesi ne nje kohe te shkurter duke bere te mundur ngrohjen e ambjentit te shtepise suaj ne nje kohe me te shkurter.

I pajisur me ventilator per te nxjerre me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 21602

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kalorifer i markes Venus me ngjyre te bardhe me gri

Modeli HDB-A1-11 me termostat te rregullueshem

Çliron nxehtesi ne nje kohe te shkurter duke bere te mundur ngrohjen e ambjentit te shtepise suaj ne nje kohe me te shkurter.

I pajisur me ventilator per te nxjerre me shume nxehtesi ne ajer.

Me 11 elemente, eficence ne energji rreth 30%. Shpejtesi nxehtesie turbo fan 400W

Me mbrojtje nga mbinxerja. Tensioni 230V-50Hz

Fuqia maksimale: 2000 W, me tre nivele fuqie, 800W,1200W dhe 2000W

Specifikat

Marka Venus
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
7 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (84)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.