14 990 Lekë


Përshkrimi

Ngrohes elektrik per ngrohjen e hapesirave te medha

Montohen ne tavan dhe reflekton nxehtesi ne pjesen e poshteme 

Kryesisht i pershtatshem per lokale apo zyra pune

Fuqia 2000W 220-240V 50Hz me 2 rezistenca ne forme tubi halogjen. Ngjyra e zezë

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 30407

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohes elektrik per ngrohjen e hapesirave te medha

Montohen ne tavan dhe reflekton nxehtesi ne pjesen e poshteme 

Kryesisht i pershtatshem per lokale apo zyra pune

Fuqia 2000W 220-240V 50Hz me 2 rezistenca ne forme tubi halogjen. Ngjyra e zezë

Specifikat

Fuqia ne Watt 2000 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
7 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (84)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.