7 690 Lekë


Përshkrimi

Ngrohes Imetec ECO FH5-100

Perdor teknologjine ECO per kursim te energjise ne 35%.

3 nivele te ndryshme temperature:ftohte, ngrohte, ekstra ngrohte.

Praktik dhe i lehte per t'u transportuar.

Silent edhe kur eshte ne fuqine e pikut.

Shume...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 659

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohes Imetec ECO FH5-100

Perdor teknologjine ECO per kursim te energjise ne 35%.

3 nivele te ndryshme temperature:ftohte, ngrohte, ekstra ngrohte.

Praktik dhe i lehte per t'u transportuar.

Silent edhe kur eshte ne fuqine e pikut.

Shume i sigurt, pasi eshte i pajisur me siguresa termike.

Ka funksionin e vete ndezjes nese temperatura eshte nen 5o

Fuqia 2000W.

Gjatesia e kabullit 1.5m.

 

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000 W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 1.5 m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (84)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.