23 990 Lekë


Përshkrimi

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim ngrohës elektrik

Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar.

Tensioni 220-240V~ 50Hz,

Fuqia 1000-1200W,material qelq

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21824

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim ngrohës elektrik

Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar.

Tensioni 220-240V~ 50Hz,

Fuqia 1000-1200W,material qelq

Fibra Karboni  dhe Celes Sigurie

Ndricim LED. Sensor ndjeshmerie IR

Gjatesia 65 cm ndersa diametri i tavolines 50 cm 

Specifikat

Fuqia ne Watt 1000-1200W
Diameter 50cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
7 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (84)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.