3 990 Lekë
5 290 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Ngrohese  Imetec   Modeli: M2-100 Nxehet shume shpejt duke ngohur keshtu ne vetem pak minuta ajrin e ambjentit. Fuqia: 2200 W Mund te perdoret ne vere dhe ne dimer sepse permban tre nivele temperature ( te fresket per vere, te ngrohte dhe shume te ngrohte per ditet e ftohta te dimrit). Ngrohesi ideal per te pasur gjithmone temperaturen e deshiruar ne ambjentet e shtepise apo zyres tuaj....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15717

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohese  Imetec  

Modeli: M2-100

Nxehet shume shpejt duke ngohur keshtu ne vetem pak minuta ajrin e ambjentit.

Fuqia: 2200 W

Mund te perdoret ne vere dhe ne dimer sepse permban tre nivele temperature ( te fresket per vere, te ngrohte dhe shume te ngrohte per ditet e ftohta te dimrit).

Ngrohesi ideal per te pasur gjithmone temperaturen e deshiruar ne ambjentet e shtepise apo zyres tuaj.

Me funksion anti ngrirje.

Nje nga ngrohesit me te pelqyer sepse duke qene i vogel eshte edhe shume praktik per tu levizur nga njeri ambjent ne tjetrin.

Nuk ben zhurme gjate punimit.

Ngjyra: E bardhe me portokalli.

Pesha: 1.7 kg

Dimensione: 33 x 26.8 x 20.4 cm

230 Volt

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2200 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 590 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
1 ne stok
3 590 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (5)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (39)
1 ne stok
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
2 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.