24 990 Lekë


Përshkrimi

Ngrohese per lokale Forma: Kerpudhe Me gaz  Ngjyra: E zeze Material:Metal me lyerje Maksimumi i gazit qe harxhon per ore: 731-928g/h Ngrohni ambientin e lokalit tuaj me thjehste me lire dhe me shpejt

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 15908

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohese per lokale

Forma: Kerpudhe

Me gaz 

Ngjyra: E zeze

Material:Metal me lyerje

Maksimumi i gazit qe harxhon per ore: 731-928g/h

Ngrohni ambientin e lokalit tuaj me thjehste me lire dhe me shpejt

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 11kW - 13,5kW

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 590 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
1 ne stok
3 590 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (5)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (39)
1 ne stok
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
2 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.