5 990 Lekë


Përshkrimi

Ngrohese elektrike e markes Kumtel modeli KS-2861.

Me 5 shufta ngrohje qe mund te ndizet vecmas ose te gjitha ne te njejten kohe.

Fuqia: 2700 W me termostat te rregullueshem.

Me ventilator te brendshem dhe depozite uji qe nuk lejon tharjen e ajrit.

Mundesi per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22415

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohese elektrike e markes Kumtel modeli KS-2861.

Me 5 shufta ngrohje qe mund te ndizet vecmas ose te gjitha ne te njejten kohe.

Fuqia: 2700 W me termostat te rregullueshem.

Me ventilator te brendshem dhe depozite uji qe nuk lejon tharjen e ajrit.

Mundesi per te rregulluar temostatin dhe me nivele te ndryshme nxehtesise.

Shperndan ngrohtesi ne menyre uniforme.

Mbyllja automatike ne rast te renies se pajisjes.

Ngrohesja eshte me rrota cka e bene me te lehte levizjen e saj.

Me permasa 64.5x60x22 cm.

Specifikat

Marka Kumtel
Fuqia ne Watt 2700W
Frekuenca 50-60 Hz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (84)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.