11 990 Lekë


Përshkrimi

Ngrohese qeramike shume e fuqishme me 1000W/2000W. Ben jonizim e ajrit dhe nuk e than ate.Kursen deri ne 20% energji ne krahasim me ngroheset standarte Ngrohet shume shpejt dhe eshte e pershtateshme per dhoma ose ambjente zyre E lehte per tu montuar dhe praktike per ta levizur ne ambjente te ndryshme Termostati kryen funksionin e tij mbrojtes nga mbinxehja e ngroheses. Gjithashtu gjate...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 15786

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohese qeramike shume e fuqishme me 1000W/2000W.

Ben jonizim e ajrit dhe nuk e than ate.Kursen deri ne 20% energji ne krahasim me ngroheset standarte

Ngrohet shume shpejt dhe eshte e pershtateshme per dhoma ose ambjente zyre

E lehte per tu montuar dhe praktike per ta levizur ne ambjente te ndryshme

Termostati kryen funksionin e tij mbrojtes nga mbinxehja e ngroheses.

Gjithashtu gjate veres mund te perdoret si freskuese e thjeshte.

E paisur me timer gradimi deri ne 8 ore dhe flete te levizeshme per drejtimin e ajrit. 

Gradohet 10-49 grade

Siperfaqja e mbuluar deri ne 25 m katror

I pajisur me telekomande

Specifikat

Marka Venus
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Fuqia ne Watt 1000 W, 2000 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 590 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
1 ne stok
3 590 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (5)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (39)
1 ne stok
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
2 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.