6 990 Lekë


Përshkrimi

Ngrohese Rowenta SO5015F0

Nje ngrohes i fuqishem dhe i qete: 47 dBA 

Fuqia : 2400W.per ngrohje te shpejte te ajrit te dhomes

Ftohese e inkorporuar edhe per perdorim gjate veres 

Thermostat me paisje ngrirese...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 2447

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohese Rowenta SO5015F0

Nje ngrohes i fuqishem dhe i qete: 47 dBA 

Fuqia : 2400W.per ngrohje te shpejte te ajrit te dhomes

Ftohese e inkorporuar edhe per perdorim gjate veres 

Thermostat me paisje ngrirese 

3 Nivele ngrohje : Ajer i ftohte 1200/2400W/ventilator 

Doreze mbajtese per t'u levizur lehtesisht

Ngrohese e vogel dhe kompakte

Specifikat

Marka Rowenta
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 2400 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (84)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
46 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.