99 900 Lekë
152 950 Lekë
Kurseni53 050 Lekë


Përshkrimi

Set elektroshtepike te medha

Kompletoni shtepine tuaj me aksesoret me te mire 

Ne set perfshihen frigorifer, pianure, furre, lavatrice dhe televizor 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41121

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
57 990 Lekë
Kurseni 8000 L
I disponueshëm
69 990 Lekë
84 990 Lekë
Kurseni 15000 L
I disponueshëm
31 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
124 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
42 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
36 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
59 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
58 990 Lekë
Kurseni 9000 L
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
27 990 Lekë
I disponueshëm
18 490 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (300)
I disponueshëm
3 590 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (169)
I disponueshëm
15 990 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
19 490 Lekë
22 490 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Set elektroshtepike te medha

Kompletoni shtepine tuaj me aksesoret me te mire 

Ne set perfshihen frigorifer, pianure, furre, lavatrice dhe televizor 

1. Frigorifer Hyundai TPFHY207

Model i ndare ne dy pjese ku pjesa e ngrirjes eshte ne pjesen e siperme 

Me disa hapesira dhe ndarje ne pjesen e poshtme per organizimin e ushqimeve 

Me sistem ngrirje statik dhe klas energjie A+ 

Kapaciteti me te dy pjeset eshte 207 Liter 

Kontroll mekanik 

Pershtatet me cdo ambjent shtepie 

Permasat jane 54 x 55 x 143 cm 

Garancia e tij eshte 2 vite 

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu 

2. Furre Hyundai HFU6S08D1

Furre inkaso inox me ventilim 

Ideale per amvisat qe gatimet te marin nje shije te vecante 

Me opsion vetepastrimi me avull si dhe kontroll elektromekanik

Numri i programeve te gatimeve eshte 7 

Kapaciteti i furres eshte 56 Liter dhe klasi energjise A +

Me ekran digital

Permasat e furres jane 60 x 57 x 60 cm

Grancia 2 vite 

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu

3. Pianure Hyundai HPI6004-VB

Vjen me dizajn modern 

Me 4 pllaka gatimi elektrike

Material qeramik

Komandohet me touch (prekje)

Me permasa 60 x 4.1 x 60 cm

Ngjyra e zeze

Garancia 2 vite 

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu

4. Lavatrice Hyundai LAHY7123W

Me nje kapacitet lares prej 7 kg dhe 1200 xhiro centrifugimi RPM

Garanton performance te shkelqyer dhe me 12 programe te ndryshme larje  

Ekran digital dhe klas energjie A+++

Panel kontrolli elektro mekanik 

Teknologjia e motorrit eshte standart dhe materiali i kazanit inox 

Programe te specifikuara jane per bebet, larje me dore, per batanije, sport, eco etj 

Me opsion per bllokim nga femijet dhe vetepastrim 

Niveli i zhurmes 60 dB. Ne ngjyre te bardhe 

Permasat jane 60 x 55 x 85 cm

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu 

5. Televizor  FELSEN 32'' 32FEL5200HFN  DVB/T2

Televizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi.

Me madhesi ekrani 32" LED.

Fale sistemit  Android 8.0  qe Tv ka te instaluar ju mund ta ktheni televizorin tuaj si nje smartphone ku mund te instaloni cdo lloj aplikacioni qe instaloni edhe ne smartphonin tuaj.

Marresi DVB-T2/C/S2. Me rezolucion HD dhe me frekuence 100 Hz.

Me 3 dalje HDMI, USB 2.0 x 2, CI, VGA, SCART

Me audio cilesore dhe shume te paster.

Me kornize te holle te zeze anesore.

Garanci 2 vjet

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Ky set u krijua fiks per nevojat e mia ne kete periudh

Porosia erdhi shume shpejt, punojne shume mire dhe cmimi ishte vertet shans