2 590 Lekë


Përshkrimi

Berese Kokoshkash Esperanza EKP005W

Nuk ka nevoje per vaj apo yndyrna, pergatiten shume thjeshte dhe jane te shendetshme

I lehte per tu pastruar, pasi makineria shperbehet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 30747

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

6 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Berese Kokoshkash Esperanza EKP005W

Nuk ka nevoje per vaj apo yndyrna, pergatiten shume thjeshte dhe jane te shendetshme

I lehte per tu pastruar, pasi makineria shperbehet lehtesisht

Funksion thjeshte per fikje/ndezje dhe per fillimin e procesit

Fuqia 1200 W

Kapaciteti 0.7 litra

Produktet që keni parë