3 990 Lekë


Përshkrimi

Blender statik i markes Ariete

Gota eshte plastike dhe ka kapacitet 1.5 L

Paketimi permban edhe mullirin e vogel per bruarjen e kafes ose te erzave

Ka buton kontrolli per shpejtesin dhe eshte me dy nivele shpejtesie (2 nivele + Pluse)

Thikat jane material inoksi...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24648

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender statik i markes Ariete

Gota eshte plastike dhe ka kapacitet 1.5 L

Paketimi permban edhe mullirin e vogel per bruarjen e kafes ose te erzave

Ka buton kontrolli per shpejtesin dhe eshte me dy nivele shpejtesie (2 nivele + Pluse)

Thikat jane material inoksi (stainless steel)

Per salca, supa dhe smuthi te shijshme ne cdo kohe

Specifikat

MarkaAriete
Garancia2 vjet
Fuqia ne Watt430
Kapaciteti (ne Litra)1500ml
Nivele shpejtesie2 Nivele shpejtesie

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.