2 690 Lekë


Përshkrimi

Blender dore i markes Ariete modeli Pimmy 200

Fuqia maksimale 200W

Prerese Stainless steel per nje copetim perfekt te produkteve tuaja

Blenderi ka dy nivele shpejtesie....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24649

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender dore i markes Ariete modeli Pimmy 200

Fuqia maksimale 200W

Prerese Stainless steel per nje copetim perfekt te produkteve tuaja

Blenderi ka dy nivele shpejtesie. Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme

Lahet dhe pastrohet thjeshte edhe duke vendosur pjeset ne makinen larese.

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 200 W
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al