2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Blender 2 ne 1 modeli KJ2002

Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme

Me kapacitet mbajtes 1.5 liter

Mund ta perdorni edhe per te miksuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20734

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender 2 ne 1 modeli KJ2002

Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme

Me kapacitet mbajtes 1.5 liter

Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel

Fuqia 350W, materiali i thikave çelik ndersa pjesa e poshteme plastike

Nje aksesor i nevojshem me shume funksione ne kuzhinen tuaj

Kursen kohe para dhe mer produkte te shendetshme dhe plot vlera ushqimore

Specifikat

Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 350 W
Kapaciteti (ne Litra) 1.5litra
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie
Materiali Çelik dhe plastik
RPM 15001-18000Rpm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

mall tregu

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al