2 490 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

Blender me 4 funksione ne nje te vetem

Blender dore, me gote, rrahese dhe nje ene mbajtese me mililitra

Preresja e madhe ka nje sasi prej 500ml ndersa gota deri ne 800ml

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 20571

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender me 4 funksione ne nje te vetem

Blender dore, me gote, rrahese dhe nje ene mbajtese me mililitra

Preresja e madhe ka nje sasi prej 500ml ndersa gota deri ne 800ml

Te gjitha me ngjyre te bardhe

Voltazhi 220-24-V dhe output 300W

Materiali i thikave prerese eshte e nje cilesie te larte Stainless Steel

Ben ushqimin smoothie dhe ne mase uniforme

Me dy nivele shpejtesie

E lehte per tu pastruar ne makinen larese

Specifikat

Marka DSP
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 300W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al