5 990 Lekë


Përshkrimi

Blender dore e markes Beko modeli HBS6700W.

Miksime frutash dhe perimesh sipas deshires.

Pastrohet lehtesisht. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 25536

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender dore e markes Beko modeli HBS6700W

Paketimi perfshin goten plastike e cila ka kapacitet 700 ml

Blenderi do tju ndihmoje te beni miksime frutash, perimesh, salsash etj qe nevojiten ne kuzhine

Me fuqi 700W, me ngjyre te bardhe

Koka shkeputet dhe vendoset lehte

Specifikat

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 700 W
Kapaciteti (ne Litra) 700ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 590 Lekë
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Me e mire se Braun

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al