3 990 Lekë


Përshkrimi

Min i blender Carmy CR 4069.

Me dy gota 470 dhe 600 ml.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33483

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

390 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
129 Lekë
199 Lekë
Kurseni 70 L
Shitur (62)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mini blender i markes Camry modeli CR 4069.

Ne paketim do te keni edhe dy gotat shoqeruese te cilat mund ti merrni edhe me vete ku do qe te shkoni me kapacitet 470 dhe 600 ml.

Thika çeliku shume cilesore qe e copetojne shume mire produktin dhe akullin.

Ju mund te pegatisni smoothie dhe salsa te ndryshme per gatimet tuaja.

E thjeshte ne perdorim dhe lehtesisht e pastrueshme.

Fuqia 500W

Permasat 22.5x13.5x23 cm

Rekomandim: Perdoreni blendin ne fillim me uje dhe me pas nisni ta perdorni per copetimin e frutave apo akullit. 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

shume e kenaqur dhe produkti teper cilesor