6 690 Lekë


Përshkrimi

Blender dore e markes Beko modeli HBA6700W

Blenderi i dores shoqerohet me nje gote me kapacitet mbajtes 700ml

Nje ene grirese dhe koken per rrahje vezesh

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25933

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender dore e markes Beko modeli HBA6700W

Blenderi i dores shoqerohet me nje gote me kapacitet mbajtes 700ml

Nje ene grirese dhe koken per rrahje vezesh

Me fuqi 700W, dhe funksion turbo

Doreze ergonomike me siperfaqe me te bute. Prerese dyshe celiku shume cilesore

Blenderin mund ta perdorni per perzierje miksime frutash perimesh, salcash e cdo gjeje qe nevojitet ne kuzhineSpecifikat

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 700 W
Kapaciteti (ne Litra) 700ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al