2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Blender dore i markes Braun modeli MQ100.

Me motorr DC dhe fuqi maksimale 450W.

Prerese çeliku inoksi per te perfituar nje rezultat te persosur.

Teknologjia PowerBell...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21593

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender dore i markes Braun modeli MQ100.

Me motorr DC dhe fuqi maksimale 450W.

Prerese çeliku inoksi per te perfituar nje rezultat te persosur.

Teknologjia PowerBell eshte perfekte ne copetimin e perimeve per supera dhe salca te ndryshme plot shije.

Se bashku me blenderin vjen edhe nje gote me kapacitet 600ml me matje.

Me bosht plastik te shkeputur. Blenderi ka dy nivele shpejtesie. 

Lahet dhe pastrohet thjeshte edhe duke vendosur pjeset ne makinen larese.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 450W
Materiali Çelik/Inoks

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al