6 990 Lekë


Përshkrimi

Blender dore e markes Braun modeli M1325

Nje kombinim perfekt i çelikut dhe inoksit Stainless Steel per nje rezultat perfekt

Me fuqi 550W, ngjyre e bardhe me gri. Me dy nivele...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21591

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender dore e markes Braun modeli M1325

Nje kombinim perfekt i çelikut dhe inoksit Stainless Steel per nje rezultat perfekt

Me fuqi 550W, ngjyre e bardhe me gri. Me dy nivele shpejtesie dhe xhiro 12500RPM

Blenderi vjen se bashku me koken per rrahje vezesh, griresen dhe nje gote te madhe te ndare me milimetra me kapacitet 600ml

Griresja ka kapacitet 350ml. Koka shkeputet lehte dhe vendoset lehte

Me teknologji Power Bell, nuk ben zhurme dhe eshte shume praktik ne dore

Kontroll shpejtesie sipas deshires, blenderin perdoreni per perzierje miksime frutash perimesh, salcash e cdo gjeje qe nevojitet ne kuzhine.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Materiali Çelik/Inoks Stainless Steel
RPM 12500
Nivelet e shpejtesise 2

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 590 Lekë
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al